Údaje pre súhlas so zasielaním elektronických faktúr

Vážený zákazník,

spoločnosť TNV Soft, s.r.o. s cieľom aktívnej podpory ochrany životného prostredia, bude od 1. marca 2016 štandardne zasielať faktúry zákazníkom iba elektronicky. Ide o bezplatnú službu, v rámci ktorej zákazník dostane elektronickú faktúru na ním zvolenú e-mailovú adresu.

Elektronickou faktúrou je faktúra, ktorá obsahuje údaje podľa § 74 zákona 222/2004 Z.z. a je vydaná a prijatá v akomkoľvek elektronickom formáte. Spoločnosť TNV Soft, s.r.o. bude zasielať faktúry v pdf formáte. Vierohodnosť pôvodu a neporušenosť faktúry zaslanej elektronicky bude zaručená elektronickým podpisom podľa zákona 215/2002 Z.z. o elektronickom podpise.

Zákon podmieňuje vyhotovenie elektronickej faktúry súhlasom príjemcu tovaru alebo služby. Preto Vás prosíme o vyplnenie nasledovného formuláru na základe ktorého Vám zašleme v papierovej podobe žiadosť o súhlas so zasielaním elektronických faktúr. Alebo si súhlas môžete stiahnuť, v tom prípade Vás prosíme o vyplnenie požadovaných údajov a následné zaslanie nám v papierovej alebo elektronickej podobe.

S úctou
TNV Soft, s.r.o.


[contact-form-7 id=”208″ title=”Údaje pre súhlas so zasielaním elektronických faktúr”]

Údaje označené * sú povinné.